نمایندگی بوتان و ایران رادیاتور در کرج

نمایندگی بوتان کرج حدادمولایان (گروه خدمات تأسیسات حدادمولایان)، از سال ۱۳۸۴ با ارائه خدماتی از قبیل سرویس و تعمیر انواع پکیج، آبگرمکن و مایکروفر شروع به فعالیت نموده و همواره ارائه خدمات با کیفیت و ارزان با استفاده از قطعات اصلی دغدغه این گروه بوده است.

از سال ۱۳۸۸ با کسب نمایندگی خدمات پس از فروش شرکت بوتان (نمایندگی مجاز بوتان حداد) با کد: ۵۰۰۱۸۳۶ ، اقدام به ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج، آبگرمکن و رادیاتورهای گروه صنعتی بوتان، توسط کارشناسان و سرویسکاران ماهر و دوره دیده این نمایندگی به مشتریان نموده است.

همچنین گروه خدمات تاسیسات حداد، سرویسکار مجاز ایران رادیاتور با کد: ۹۳۱۱۰۱۰ بوده و اقدام به ارائه خدماتی از قبیل نصب، سرویس و تعمیر انواع محصولات شرکت ایران رادیاتور، توسط کارشناسان و سرویسکاران ماهر و دوره دیده می‌نماید.

از زمان شروع فعالیت تا کنون دغدغه نمایندگی بوتان کرج و سرویسکار مجاز ایران رادیاتور در کرج، ارائه خدمات پس از فروش در اسرع وقت با کمترین هزینه و با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال شرکت بوتان و ایران رادیاتور را سر لوحه خود قرار داده است.
کسب مقام رتبه ۱ کشوری در بین نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت بوتان در سال ۱۳۹۷ ، در کنار رضایتمندی هزاران مشتری این نمایندگی، گواه بر ارائه خدمات بی نظیر ما در سطح استان البرز برای محصولات بوتان و ایران رادیاتور دارد که این مهم جزء جدا نشدنی اهداف گروه خدمات تأسیسات حداد خواهد ماند.

خدمات پس از فروش سریع، با کیفیت و ارزان،
با استفاده از قطعات اورجینال
در کرج (استان البرز)

آدرس وبسایت نمایندگی مجاز بوتان و ایران رادیاتور در کرج
(ثبت درخواست آنلاین)

butaneiran.com

تماس با کارشناسان نمایندگی مجاز حداد
۰۲۶-۳۲۷۴۵۸۵۳-۴
۰۲۶-۳۲۷۵۴۷۰۰-۱
۰۲۶-۳۳۳۰۶۰۰۰
۰۲۶-۳۳۳۰۷۰۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *