تبلیغات و بازاریابی

در مجموعه صفر و یک، یکی از سرویس هایی که برای کسب و کارها ارائه می شود، تبلیغات و بازاریابی (خصوصا بازاریابی دیجیتال) می باشد.

ما در این حوزه با توجه به زیست بوم کسب و کار مشتری، استراتژی های مناسبی را تدوین و برنامه ریزی میکنیم و پس از ارائه در قالب پرپوزال پیشنهادی به مشتری، و تایید نهایی ، در زمان بندی تعیین شده پروژه را شروع میکنیم.

لایه بندی های مختلف تبلیغات و بازاریابی در صفر و یک:

  • بررسی وضعیت فعلی مشتری از نظر آمارهای مالی و جذب مخاطب
  • بررسی وضعیت رقبا
  • ارائه پیشنهادات و راهکارهای جذب مشتری در قالب پرپوزال
  • استفاده از ظرفیت های مختلف تبلیغاتی و بازاریابی فیزیکی و بازاریابی دیجیتال، از جمله کمپین های تبلیغاتی، سرویس های شبکه های اجتماعی، تبلیغات پیامکی و…

بازاریابی و تبلیغات مفاهیم فازی برای شروع هستند. اگر از 20 متخصص بپرسید فرق میان این دو در چیست، 20 جواب مختلف خواهید شنید. بسیاری از کسب و کارها تبلیغات و بازاریابی را به عنوان کلیتی ترکیبی می­ بینند که شامل رویکردهایی برای ارائه محصول به مشتریان فعلی و بالقوه است. برای افراد حرفه ای مهم است که بدانند اجرای بازاریابی و ابتکار عمل تبلیغات و این دو واژه، دارای معنا و کاربرد متفاوتی هستند.

البته باید در نظر داشت که در واقع تبلیغات فقط یکی از اجزا و زیر مجموعه ­های بازاریابی است؛ روابط عمومی، برنامه ریزی رسانه، قیمت گذاری محصول، توزیع، استراتژی فروش، حمایت از مشتریان، تحقیق بازار، تعاملات اجتماعی و استراتژی های بازاریابی بخش های دیگر تلاش ­های جامع بازاریابی هستند. همانطور که کسب و کار و محصولات و خدماتتان را بازاریابی می کنید، به خاطر بسپارید که تمام این اجزا در کنار هم، بازاریابی را تشکیل می دهند.

جهت دریافت مشاوره و یا سفارش در حوزه تبلیغات و بازاریابی به قسمت تماس با ما مراجعه کنید